V rámci minimalizace uhlíkové stopy je minimální objednávka nastavena na 1 000 Kč s DOPRAVOU ZDARMA.

Náš příběh

Náš příběh začíná v srpnu roku 2018, kdy jsme se zamýšleli nad aktuálním děním ve světě. Problémy naší planety jako stále rostoucí produkce plastů, využívání fosilních paliv nebo třeba kácení deštných pralesů. Obecně nám přišlo, že se těmto tématům nevěnovalo dostatek pozornosti, a tak jsme se rozhodli založit účet na Instagramu, kde o těchto problémech informujeme, diskutujeme je a vzděláváme širokou veřejnost.

Mezitím náš tým opustil Tomáš a naopak se rozrostl o Báru, která pomáhá s osvětou na sociálních sítích. Od začátku se na nás lidé obraceli s dotazy, zda se chystáme rozšířit naše aktivity o bezobalové prodejny. 

Po čase jsme viděli stále větší a větší zájem ze strany našich sledujících, a tak jsme se rozhodli, že uděláme projekt, který bude řešit problémy zákazníků v bezobalových obchodech. Vzhledem k tomu, že síť takových obchodů stále není dostatečně široká a lidé, kteří nebydlí ve velkých městech nemají možnost bezobalového nákupu, rozhodli jsme se proto založit první bezobalový e-shop v ČR s rozvozem až k vám domů!

Zároveň Vám také odpadá namáhavé nošení těžkých nádob při nákupu a to vše s minimální uhlíkovou stopou. Je třeba si uvědomit, že spousta lidí, kteří nemají možnost bezobalového nákupu v pěší vzdálenosti totiž stejně jezdí na nákup autem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.